bazén MIAMI

04.02.2019

MIAMI   je bazén pro nejnáročnější. Pokud hledáte luxusní, prostorný a stylově dokonalý bazén, tak jste ho právě našli ! Rozměry bazénu v kombinaci se zabudovaným luxusním románským schodištěm Vás prostě vtáhnou a již při prvním pohledu se rodí představy o krásném večeru se šampaňským, jahodami a pohodou právě v tomto bazénu... Váš soused má možná na zahradě bazén, ale Vy můžete mít na zahradě MIAMI ......... 

MIAMI
MIAMI

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí. Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně. Je vyroben z materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v 10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let.  

Základní cena bazénu MIAMI je 129 769 Kč bez DPH .

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 99 999 Kč bez DPH .

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si bazén i s příslušenstvím a montáží objednáte včas, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

V ceně tohoto bazénu je už i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 8190 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování.

Pro více informací o tepelné  izolaci  klikněte  -ZDE-

ROZMĚRY : 7,5 x 3,55 x 1,4 m - rozměry jsou uvedeny celkové, včetně pochozího lemu.

Bazén si můžete vybrat v různých barvách. Nejžádanější je modrá, bílá a písková. Schody v bazénu jsou opatřeny nášlapy s protiskluzovou úpravou a je možno tyto nášlapy na zakázku vyrobit i v jiném barevném odstínu, než je standart.

Obsah vody : cca. 31 m3                                Hmotnost : cca. 490 Kg

Těleso bazénu je vyrobeno z laminátu silného od 6 do 11 mm, přesto je navíc opatřeno vertikálními i horizontálními výztužemi pro celkové zpevnění. To zaručuje, že se stěny bazénu nezvlní a také jeho snadnější a levnější zabudování do země. 

Kolem celého bazénu je 10 cm široký pochozí lem, pod který snadno podsunete dlažbu, prkna, nebo jinou finální úpravu a tím ušetříte hodně peněz i práce...  

MIAMI
MIAMI

Praktické schodiště s pohodlným odpočívadlem zvyšuje pohodlí i možnosti relaxace... 

Zabudované schodiště s možností posezení má protiskluzovou úpravu. 

MIAMI
MIAMI

... A takto nějak může vypadat bazén  MIAMI  po zabudování ...


Základní barvy gelových povrchů bez příplatku jsou : 

Ostatní barevné odstíny gelových povrchů a možných barevných kombinací jsou na vyžádání. Zobrazení barev na monitoru je pouze orientační, závisí na vlastnostech a nastavení vašeho monitoru a nemusí zcela odpovídat realitě.  


Zajímá Vás, kolik zaplatíte za bazén + kompletní PŘÍSLUŠENSTVÍ + MONTÁŽ + DOPRAVA ???               - klikněte na odkaz níže...


Aby jste si svůj vysněný bazén maximálně užili, nabízíme k němu celou řadu příslušenství, technologií i doplňků, které Vám zpříjemní relaxaci u bazénu, ale také usnadní jeho provoz a údržbu. Pro více informací o nich klikněte na níže uvedené odkazy :

DOPLŇKY - solární sprchy, chlorátory a spoustu dalšího naleznete v našem e-shopuRozměry bazénu MIAMI :

... i Vaše zahrada touží po krásném a kvalitním bazénu od nás ...

Ceny příslušenství ? Chcete cenovou nabídku ?  

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.