- JAK POSTUPOVAT  -

   Zajímá Vás jak to probíhá, když budete mít bazén od nás ? 

1. Nejdříve zvolíte správné místo pro umístění bazénu

Je vhodné si vybrat takové místo, které se nám nejen líbí, ale kam svítí přes den i dost sluníčka. Pokud nejste prostorem omezeni, tak stojí za to místo pořádně promyslet. Později se bude jen obtížně měnit. na Vámi vybrané konkrétní místo se už mnohem lépe bude vybírat konkrétní model bazénu... 

2. Vyberete si bazén a příslušenství

- Na našich stránkách si vyberete konkrétní bazén, jeho barvu, příslušenství, doplňky, tepelnou izolaci a případně i zastřešení.

- Cenovou nabídku si snadno vytvoříte ihned na stránce konkrétního bazénu, označením položek nabídky ve formuláři konfigurátoru, který je umístěn vždy zcela dole na stránce každého bazénu.

 IHNED obdržíte nezávaznou cenovou nabídku do vašeho mailu. Toto je tedy zcela nezávazné a můžete si tak vytvořit i několik různých nabídek pro porovnání různých variant bazénů i technologií. 

- Pokud se rozhodnete některou cenovou nabídku využít a tedy realizovat, tak nám to napíšete do mailu a tím potvrdíte, že s námi chcete uzavřít smlouvu podle té konkrétní nabídky. Následně Vám bude zaslána Kupní smlouva a naše Obchodní podmínky a budete vyzváni k uhrazení zálohy ve výši 50% z celkové částky zakázky.

Pošleme vám i perfektně popsané informace Stavební přípravy, aby jste měli práci co nejsnadnější. Tam najdete velmi srozumitelně popsáno vše, co potřebujete vědět a dokonce i informace, o kterých zatím netušíte, že by jste je znát měly...

3. Realizace

- Podle našeho jednoduchého, ale podrobného návodu vše připravíte... Obsahuje spoustu obrázků, fotek a důležitých rad. 

Je potřeba, aby jste si také připravili vhodný prostor, kam umístíme bazénové technologie, jako třeba filtraci, čerpadlo, zařízení pro úpravu slané vody, kontrolu a úpravu PH , tepelné čerpadlo apod. ).

Informace o takovém vhodném prostoru najdete v sekci  KAM UMÍSTIT TECHNOLOGII  a mnohem více informací pak opět ve Stavební přípravě, kterou od nás dostanete.

O ostatních technologiích k bazénu najdete informace v článcích v sekci  PŘÍSLUŠENSTVÍ.


- Bazén přivezeme kompletně připravený k usazení do jámy.  Bude na něm již osazen SKIMMER, dvě trysky, světlo, tepelná izolace XPS, propojovací potrubí, případně i protiproud, nebo cokoli jste si vybrali.

- Jeřábem a nebo za pomocí jiné vhodné techniky  se bazén uloží do jámy.


 V případě, že by uložení bazénu do samotné jámy nešlo u Vás provést z prostorových důvodů jeřábem, tak je možno zvolit alternativní způsoby podle konkrétního místa a velikosti bazénu. 


Bazén přivezeme na speciálním vleku, kde je postavený na bok. Výhodou je, že v případě potřeby je možno tento lehký vlek snadno i s bazénem odpojit a ručně ho přetlačit i do míst, kde by to s tažným vozidlem nebylo možné.  Pokud si nejste jisti - zavolejte nám a vymyslíme co je třeba...


Pokud bude potřeba přivést bazén i na těžce dostupné místo, tak máme i pro takové případy vhodnou techniku...


Bazény usazujeme běžně i přes střechy rodinných domů a pracujeme s jeřáby s délkou ramene až 90 m. 

 Realizovali jsme již téměř 900 zakázek a vždy jsme dostali bazény tam, kam bylo potřeba... Váš bazén nebude výjimkou ...


... a kdyby ani běžně používané prostředky nepomohli....... zase si nějak  poradíme...

              Je tedy jasné, že  ... pro spokojenost našeho zákazníka uděláme maximum !!!


Po usazení bazénu do jámy Vám naši technici namontují  objednané technologie, jako je kompletní filtrace, úprava slané vody, tepelné čerpadlo, nebo přípravy na jejich připojení jako BYPASS apod.

Tím je to hlavní hotovo. Poté můžete začít bazén podle návodu plnit vodou a obsypávat vlhkým betonem. Jakmile dokončíte obetonování, tak druhý den se už můžete koupat. Přitom již jen doladíte finální úpravu okolí kolem bazénu.

Pokud si od nás objednáte i  ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU ,  tak od nás obdržíte i návod na stavební přípravu pro zastřešení a jakmile budete mít připraveno, tak k Vám přijedeme znovu a zastřešení namontujeme.

A to je vše, následují jen dlouhé roky úžasné relaxace v perfektním laminátovém bazénu...