- JAK POSTUPOVAT  -

   Zajímá Vás jak to probíhá, když budete mít bazén od nás ? 

1. Nejdříve zvolíte správné místo pro umístění bazénu

Je vhodné si vybrat takové místo, které se nám nejen líbí, ale kam svítí přes den i dost sluníčka. Pokud nejste prostorem omezeni, tak stojí za to místo pořádně promyslet. Později se bude jen obtížně měnit. na Vámi vybrané konkrétní místo se už mnohem lépe bude vybírat konkrétní model bazénu... 

2. Vyberete si bazén a příslušenství

- Na našich stránkách si vyberete konkrétní bazén, jeho barvu, příslušenství, doplňky, tepelnou izolaci a případně i zastřešení.

- Tyto Vaše požadavky nám zašlete označením položek ve formuláři, který je umístěn vždy zcela dole na stránce každého bazénu. Obratem obdržíte cenovou nabídku.

- Pokud nám tuto cenovou nabídku závazně potvrdíte, tak se toto potvrzení bere jako výzva k uzavření smlouvy. Bude Vám zaslána Kupní smlouva a budete vyzváni k uhrazení zálohy minimálně ve výši 50% z celkové částky zakázky.

3. Realizace

- Podle našeho jednoduchého, ale podrobného návodu, který obsahuje i přesné rozměry jámy si ji necháte vykopat. Tento návod najdete u každého bazénu ve spodní části stránky a jmenuje se STAVEBNÍ PŘÍPRAVA.

- Na dně jámy vám zedník vyhotoví betonovou desku o výšce 15 cm s jednou KARI sítí.

- Je třeba zjistit, jaké máte poměry spodní a případně i povrchové tlakové vody a podle toho v případě potřeby uděláte pod základovou deskou přiměřené opatření. Pokud nemáte jistotu, kontaktujte odborníka, který zná vaše místní poměry s vodou, aby vám poradil a toto navrhl.

Je třeba si uvědomit, že silný tlak vody v okolí bazénu může bazén poškodit nebo i zničit. Proto toto není dobré podcenit.

- Pokud toto máte vyřešeno, jste téměř připraveni.

Je potřeba, aby jste si také připravili vhodný prostor, kam umístíme bazénové technologie. 

Jde o filtraci, čerpadlo a pokud budete chtít, tak i potrubní systémy se zařízeními pro úpravu slané vody, kontrolu a úpravu PH , tepelné čerpadlo apod. ).

Informace o takovém vhodném prostoru najdete v sekci KAM UMÍSTIT TECHNOLOGII.

O ostatních technologiích k bazénu najdete informace v článcích v sekci  PŘÍSLUŠENSTVÍ.

- Bazén přivezeme kompletně připravený k usazení do jámy. Bude na něm již osazen SKIMMER, dvě trysky, světlo, tepelná izolace XPS, propojovací potrubí, případně i protiproud, nebo cokoli jste si vybrali.

- Jeřábem a nebo za pomocí dostatečného počtu pomocníků se bazén uloží do jámy.

 V případě, že by uložení bazénu do samotné jámy nešlo u Vás provést z prostorových důvodů jeřábem, tak je možno zvolit alternativní způsoby podle konkrétního místa a velikosti bazénu. 

Bazén přivezeme na speciálním vleku, kde je postavený na bok. Výhodou je, že v případě potřeby je možno tento lehký vlek snadno i s bazénem odpojit a ručně ho přetlačit i do míst, kde by to s tažným vozidlem nebylo možné. Limitující je pouze výška průjezdu minimálně 4 metry a šířka 2,7 m.

Po usazení bazénu do jámy Vám naši technici namontují  objednané technologie, jako je kompletní filtrace, úprava slané vody, tepelné čerpadlo, nebo přípravy na jejich připojení jako BYPASS apod.

Tím je to hlavní hotovo. Poté můžete začít bazén podle návodu plnit vodou a obsypávat vlhkým betonem. Jakmile dokončíte obetonování, tak druhý den se už můžete koupat. Přitom již jen doladíte finální úpravu okolí kolem bazénu.

Pokud si od nás objednáte i  ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU ,  tak od nás obdržíte i návod na stavební přípravu pro zastřešení a jakmile budete mít připraveno, tak k Vám přijedeme znovu a zastřešení namontujeme.

A to je vše, následují jen dlouhé roky úžasné relaxace v perfektním laminátovém bazénu...