Světlo do bazénu

06.02.2019
barevně osvětlený bazén MIAMI - LED 33W - RGB - vícebarevné
barevně osvětlený bazén MIAMI - LED 33W - RGB - vícebarevné

Každý bazén dotváří atmosféru pohody a odpočinku nejen ve dne, ale může i v noci. Zejména za krásných letních nocí se noční koupání přímo nabízí a bez stylově prosvětlené vody by to prostě nebylo ono... 

Proto je potřeba včas myslet na to, že alespoň jedno světlo by měl mít každý bazén. I zde platí, že pokud se světlo nezabuduje do těla bazénu již při výstavbě, tak později to už není možné. 


Níže si můžete prohlédnout video, jak vypadá bazén MIAMI osvětlený 1x LED 33W RGB. Barvy se dají samozřejmě i zastavit a ponechat dlouhodobě. Třeba i jen bílou... Barevné osvětlení bazénu jedním kvalitním světlem je efektnější, než osvětlení větším počtem méně kvalitních světel.  Můžete posoudit sami ...


Bazénové světla nabízíme buď klasický halogen a nebo technologii LED . Halogenové světlo má výkon 300w a je mezi zákazníky nejoblíbenější pro svoji jednoduchost, světelný tok , barvu světla ( teplejší bílá ) a také příznivou cenu. Pokud ovšem máte rádi různé scenérie a stylové změny barev, tak pro tyto zákazníky nabízíme vícebarevné světlo LED, které umí více barev a tyto se mohou podle nálady měnit. Oba typy světel nabízíme za ceny již včetně nezbytného bezpečnostního transformátoru, aby jste se případně rozhodovali již nad kompletní cenou za osvětlení bazénu.

Stylově osvětlený bazén dokáže proměnit celou zahradu k nepoznání...

16 barevných režimů světla VA LED 33 W:

 1. Bílá
 2. Červená
 3. Zelená
 4. Modrá
 5. Zeleno-modrá
 6. Zeleno-červená
 7. Modro-červená
 8. Večerní moře (pomalá animace barev)
 9. Večerní řeka (pomalá animace barev)
 10. RIviéra (pomalá animace barev)
 11. Neutrální bílá
 12. Duha (pomalá animace barev)
 13. Řeka barev (pomalá animace barev)
 14. Disco (rychlá animace barev)
 15. Čtyři roční období (pomalá animace barev)
 16. Party (rychlá animace barev) 

Jak přepínat mezi jednotlivými barevnými režimy?

Jednotlivé barvy se mění pomocí klasického nástěnného vypínače, který je umístěn ještě před transformátorem - vypnutím a zapnutím do cca 8 vteřin se barevný program posune o jeden dále.

Všechna světla, která pak jsou připojena na tento transformátor, lze synchronizovat (tedy že více světel bude vždy svítit stejnou barvou) dle instrukcí v návodu.

Pokud světlo vypnete na více než 20 vteřin, zapamatuje si poslední zvolený program.

Technické údaje světla VA LED 33 W:

 • Napájení světla: 12 V
 • Barva světla: RGB (barevná)
 • Svítivost: 1 450 lumenů
 • Vnější průměr světla: 280 mm

Závity pro stažení těsnění a příruby mají mosazné zástřiky pro delší životnost.