Bazén VEGAS

02.02.2019

VEGAS  je stylový bazén s velkorysými rozměry, zabudovaným pohodlným schodištěm a hloubkou 1,5 m. Jeho tvary se hodí do každého exteriéru i interiéru a pohodlné ,,odpočívadlo,, u schodů Vám nabídne možnost relaxace, kterou jistě oceníte. Je opravdu skvělé nevstupovat do bazénu po žebříku, ale vychutnat si každý krok do pohody... 

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí. Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně. Je vyroben z materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v 10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let. 

Základní cena bazénu VEGAS je 109 360 Kč bez DPH

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 86 636 Kč  bez DPH .

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si bazén i s příslušenstvím a montáží objednáte včas, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

V ceně tohoto bazénu je už i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 8190 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování.

Pro více informací o  tepelné izolaci  klikněte  - ZDE -

ROZMĚRY : 6,7 x 3,4 x 1,5 m - rozměry jsou uvedeny celkové, včetně pochozího lemu.

Bazén si můžete vybrat v různých barvách. Nejžádanější je světle modrá, bílá a písková.

Obsah vody v bazénu VEGAS je cca. 27 m3

Těleso bazénu je vyrobeno z laminátu silného od 6 do 11 mm, přesto je navíc opatřeno vertikálními i horizontálními výztužemi pro celkové zpevnění. To zaručuje, že se stěny bazénu nezvlní a také jeho snadnější a levnější zabudování do země.

Kolem celého bazénu je 10 cm široký pochozí lem, pod který snadno podsunete dlažbu, prkna, nebo jinou finální úpravu a tím ušetříte hodně peněz i práce... 


Praktické schodiště s pohodlným odpočívadlem zvyšuje pohodlí i možnosti relaxace...Zabudované schodiště s možností posezení má protiskluzovou úpravu. 


VEGAS
VEGAS

Základní barvy gelových povrchů bez příplatku jsou : 

Ostatní barevné odstíny gelových povrchů a možných barevných kombinací jsou na vyžádání. Zobrazení barev na monitoru je pouze orientační, závisí na vlastnostech a nastavení vašeho monitoru a nemusí zcela odpovídat realitě.  


Zajímá Vás, kolik zaplatíte za bazén + kompletní PŘÍSLUŠENSTVÍ + MONTÁŽ + DOPRAVA ???                          - klikněte na odkaz níže...


Aby jste si svůj vysněný bazén maximálně užili, nabízíme k němu celou řadu příslušenství, technologií i doplňků, které Vám zpříjemní relaxaci u bazénu, ale také usnadní jeho provoz a údržbu. Pro více informací o nich klikněte na níže uvedené odkazy :

DOPLŇKY - solární sprchy, chlorátory a spoustu dalšího naleznete v našem e-shopu


     Rozměry bazénu VEGAS:

... i Vaše zahrada touží po krásném a kvalitním bazénu od nás ...

Ceny příslušenství ? Chcete cenovou nabídku ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.