bazén         ATLANTIS

01.02.2019

ATLANTIS je bazén klasického obdélníkového tvaru s vestavěným rohovým schodištěm. Toto schodiště je prakticky umístěno tak, že máte pro plavání k dispozici celou délku bazénu. Hloubka 1,4m je ideální pro relaxaci, odpočinek i zábavu.

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí. Je velmi vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně.  Je vyroben z materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci  a v 10x  slanější vodě  než je voda v bazénu  a  přesto dosahují životnosti i více jak 50 let...

Základní cena bazénu ATLANTIS je 109 000 Kč bez DPH.

Nyní mimo sezónu je cena snížena na pouhých 79 999 Kč bez DPH.

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si bazén i s příslušenstvím a montáží objednáte včas, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

V ceně tohoto bazénu je už i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 8190 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc!

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování.

Pro více informací o tepelné izolaci klikněte ZDE - 

ROZMĚRY : 6,2 x 3,1 x 1,4m - rozměry jsou uvedeny celkové, včetně pochozího lemu.

Bazén si můžete vybrat v různých barvách. Nejžádanější je světle modrá, bílá a písková.

Obsah vody :  cca. 24 m3                                  Hmotnost bazénu : asi 390 Kg


Těleso bazénu je vyrobeno z laminátu silného od 6 do 11 mm, přesto je navíc opatřeno vertikálními i horizontálními výztužemi pro celkové zpevnění. To zaručí, že se stěny bazénu nezvlní a také jeho snadnější zabudování do země.

Kolem celého bazénu je 10 cm široký pochozí lem, pod který snadno podsunete dlažbu, prkna, nebo jinou finální úpravu a tím ušetříte hodně peněz i práce... 

Díky umístění schodiště v rohu máte pro plavání celou délku bazénu

ATLANTIS
ATLANTIS

Praktické schodiště je pro větší  bezpečnost opatřeno protiskluzovou úpravou 

ATLANTIS
ATLANTIS

... a můžete ho mít i v pískové barvě a dokonce za stejnou cenu ...

ATLANTIS
ATLANTIS

Základní barvy gelových povrchů bez příplatku jsou:

Ostatní barevné odstíny gelových povrchů a možných barevných kombinací jsou na vyžádání. Zobrazení barev na monitoru je pouze orientační, závisí na vlastnostech a nastavení vašeho monitoru a nemusí zcela odpovídat realitě.


Zajímá Vás, kolik zaplatíte za bazén + kompletní PŘÍSLUŠENSTVÍ + MONTÁŽ + DOPRAVA ???      - klikněte na odkaz níže...


Aby jste si svůj vysněný bazén maximálně užili, nabízíme k němu celou řadu příslušenství, technologií i doplňků, které Vám zpříjemní relaxaci u bazénu, ale také usnadní jeho provoz a údržbu. Pro více informací o nich klikněte na níže uvedené odkazy :

DOPLŇKYsolární sprchy, chlorátory a spoustu dalšího najdete v našem  e-shopu


Rozměry bazénu ATLANTIS:

... i Vaše zahrada touží po krásném a kvalitním bazénu od nás ...

Ceny příslušenství ? Chcete cenovou nabídku ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.