bazén u-TAH

04.02.2019

TAHITI je obdélníkový bazén s moderními schody umístěnými v rohu , poskytující více než dostatek prostoru pro více osob a hloubku 1,5 m. 

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí.  Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně.  Je vyroben z materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v  10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let.


Základní cena bazénu TAHITI  je 136 700 Kč bez DPH .

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 113 679 Kč bez DPH.

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si objednáte včas bazén i s příslušenstvím a montáží, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

K tomuto bazénu doporučujeme přiobjednat i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 6360 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

Bazén si můžete vybrat v různých barvách. Nejžádanější je modrá, bílá a písková. Schody v bazénu jsou opatřeny nášlapy s protiskluzovou úpravou a je možno tyto nášlapy na zakázku vyrobit i v jiném barevném odstínu, než je standart. 

ROZMĚRY : 6,5 x 3 x 1,5 m -  uvedeny jsou celkové, včetně pochozího lemu. 

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování

 Pro více informací o tepelné izolaci klikněte  - ZDE -  

Obsah vody v bazénu je asi 23 m3.                            Hmotnost bazénu asi 330 Kg

                             Schody bazénu mají protiskluzovou úpravu

Máte dotaz ? Chcete cenovou nabídku ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.