TAHITI 8

22.11.2021

TAHITI  8 x 3,2 x 1,55 - Comfort Best

TAHITI  je moderní bazén obdélníkového tvaru, se schody na obou stranách spojenými lavicí pro relaxaci. Mimo krásného a pohodlného schodiště s protiskluzovou úpravou nabízí i další možnosti posezení v rozích na opačné straně bazénu.  Tvar bazénu je navržený tak, aby při zachování komfortního prostoru a větší hloubky, měl bazén stále co nejmenší obsah vody.  Kónické stěny s profilováním mají velký vliv nejen na velkou pevnost samotného bazénového tělesa, ale i na minimální provozní náklady spojené s údržbou a bazénovou chemií.   Uvedené rozměry jsou vždy maximální, včetně pochozího lemu. Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí.  Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně.  Je vyroben ze sklokompozitu, tedy materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v  10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let.


Základní cena bazénu TAHITI je 179 300 Kč bez DPH .

Aktuálně je cena snížena až na  159 990 Kč bez DPH.

Za tuto cenu ho můžete mít, pokud si objednáte bazén i s příslušenstvím a montáží. Sazba DPH je 15 %


Tento bazén je z řady COMFORT-BEST určené primárně pro EXPORT do Německa a dalších zemí západní evropy, kde je trh podstatně náročnější a proto má navíc řadu vylepšení oproti řadě STANDARD.  Nejedná se tedy jen o obyčejný laminátový bazén...


V ceně tohoto bazénového tělesa je navíc : 

- dvojitá vrchní gelová vrstva

vrchní ochranný nátěr vnější stěny TOPCOAT , který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

- speciální podlahová voštinová výztuž ,,HONEYCOMB,, pro zpevnění podlahy i nadstandardní izolaci

- 3 různé ochranné vrstvy proti vzniku osmózy

- možnost výběru ze 4 barev za stejnou cenu

- velký armovaný vrchní pochozí lem umožňující různé možnost zabudování

- výztuže a zpevňující prvky včetně rohože COREMAT pod schody a lavicí

- izolační nástřik vysokohustotní extra tvrdou pěnou nové generace HF-PUR 

- prodloužená záruka  6 let !!!  na nepropustnost bazénového tělesaBazén si můžete vybrat v různých barvách. V nabídce je modrá, bílá, šedá a písková. Schody v bazénu i relaxační lavice jsou opatřeny nášlapy s protiskluzovou úpravou. 

ROZMĚRY : 8 x 3,2 x 1,55 m -  uvedeny maximální celkové, včetně pochozího lemu. 


K bazénu doporučujeme pro ještě větší teplotní komfort přiobjednat navíc tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování

 Pro více informací o tepelné izolaci klikněte  - ZDE -  

Obsah vody v bazénu je cca. 30 m3.                                                            Hmotnost bazénu cca. 790 KgTěleso bazénu je vyrobeno z laminátu silného od cca 6 do 45 mm, přesto je navíc opatřeno i horizontálními výztužemi pro celkové zpevnění. To zaručuje, že se stěny bazénu nezvlní také jeho snadnější a levnější zabudování do země. Kolem celého bazénu je asi 8 až 10 cm cm široký pochozí lem, který umožňuje několik možností zabudování. Můžete se tedy rozhodnout, jak dlažbu, prkna, nebo jinou finální úpravu na bazén napojíte.


 Zabudované pohodlné schodiště i lavice na posezení mají protiskluzovou úpravu.  


Speciální konstrukce podlahy bazénů řady COMFORT-Best s voštinou HONEYCOMB zabraňuje nejen ochlazování vody, ale hlavně vlnění podlahy při chůzi po dně bazénu. To opět zvyšuje značně Komfort užívání i životnost bazénového tělesa...


  A můžete ho mít i v jiné barvě. Třeba v bílé nebo šedé barvě a za stejnou cenu...


 ... schody po obou stranách opravdu nemá každý...Zabudovaný bazén TAHITI :Barvy gelových povrchů bez příplatku jsou : 

Zobrazení barev na monitoru je pouze orientační, závisí na vlastnostech a nastavení vašeho monitoru a nemusí zcela odpovídat realitě.  Obvykle jsou reálné barvy bazénů méně syté než jsou zobrazeny na monitoru.

Za příplatek je sice možnost i například 3D třpitivý povrch v různých barvách, ale nepodoručujeme ho, protože má mnoho nevýhod. Je to například předčasné stárnutí povrchu a hlavně nemožnost snadné opravy povrchu při poškození.  Dokonce neumožňuje ani jednoduchou renovaci přeleštěním, která je u standardních povrchů samozřejmostí. 


            Rozměry bazénu TAHITI  8 :

Zde si můžete stáhnout stavební přípravu a návod na zabudování bazénu TAHITI:Aby jste si svůj vysněný bazén maximálně užili, nabízíme k němu celou řadu příslušenství, technologií i doplňků, které Vám zpříjemní relaxaci u bazénu, ale také usnadní jeho provoz a údržbu


Zajímá Vás, kolik zaplatíte za bazén + kompletní PŘÍSLUŠENSTVÍ + MONTÁŽ + DOPRAVA ???       

- Bazén  - aktuální snížená cena ( 159 990 Kč )

- Kompletní příslušenství   - TOP -    U nás si nehrajeme na velmi obsáhlé a složité cenové nabídky s desítkami různých položek, kdy se každá položka nejdříve hodně zdraží, aby se následně každému poskytla automaticky sleva ( asi za to, jak se jmenujete ).  Máme férové jednání a ceny otevřené pro každého, proto vše základní a potřebné včetně práce a montáže najdete v této jediné položce.   Tato položka tedy obsahuje:  

 • SKIMMER : kompletní skimmer + košík + kotouč na vysavač 
 • TRYSKY :  2x vratná tryska s nastavitelnou čočkou
 • POTRUBÍ kolem bazénu + potrubí potřebné na připojení filtrace do 5 m od bazénu
 • VÝŘEZY do laminátového těla bazénu + těsnící tmel
 • MONTÁŽ - kompletní montáž  vybraného bazénového příslušenství na tělo bazénu 
 • FILTRACE : kompletní spolehlivá filtrace složená ze špičkového čerpadla PREVA 9 m3/h a jednolité nádoby ROMA se šesticestným ventilem a manometrem 
 • SMONTOVÁNÍ filtrace a její propojení s bazénem
 • ULOŽENÍ podkladní vrstvy XPS pod bazén ( je-li objednána tepelná izolace )
 • LEPIDLA a základní montážní materiál
 • ASISTENCE při uložení bazénu do připravené jámy
 • TEPLOMĚR

Cena tohoto kompletního instalačního balíčku je jen ( 36 999 Kč


Dále si můžete vybrat z níže popsaných položek bazénového příslušenství :

- Světlo LED bílé 8W  sada obsahující kompletní bazénové světlo s montáží na tělo bazénu + bezpečnostní transformátor  ---  ( 5399 Kč )  

- Světlo LED RGB  vícebarevné 33W + trafo - sada obsahující kompletní bazénové světlo s možností změny různých barevných programů ( včetně bílé ) s montáží na tělo bazénu + bezpečnostní transformátor  --- ( 8990 Kč ) 

- Úprava slané vody ZODIAC - Kompletní solonizační souprava od renomovaného Francouzského výrobce pro úpravu slané vody v bazénu . Zahrnuje hlavní řídící jednotku, elektrolytickou celu i jejich montáž, tedy vše potřebné k provozu bazénu na slanou vodu  ---  ( 22 990 Kč )

- BYPASS pro Solinátor - tříkohoutový obtokový systém pro správnou a praktickou montáž solinátoru do potrubního systému   ---  ( 1990 Kč )

- Tepelná izolace stěny + dno 3 cm - Tento bazén má již základní izolaci HF-PUR v ceně. Pokud ale preferujete větší teplotní komfort, stabilní teplotu vody, či plánujete používat tepelné čerpadlo, tak je vhodné izolaci zesílit aplikací XPS. Zateplení stěn i dna bazénu vysokopevnostním Extrudovaným polystyrenem XPS se zvýšenou odolností v tlaku a nulovou nasákavostí vlhkosti v tloušťce 3 cm.  Zahrnuje i podkladní vrstvu mezi bazénem a betonovou deskou, která je nutná i pro správné a bezpečné uložení bazénu. V ceně je i uložení této vrstvy pod bazén  ---  ( 13990 Kč )

- Tepelná izolace stěny + dno 5 cm - Tento bazén má již základní izolaci HF-PUR v ceně. Pokud ale preferujete větší teplotní komfort, stabilní teplotu vody, či plánujete používat tepelné čerpadlo, tak je vhodné izolaci zesílit aplikací XPS. Zateplení stěn i dna bazénu vysokopevnostním Extrudovaným polystyrenem XPS se zvýšenou odolností v tlaku a nulovou nasákavostí vlhkosti v tloušťce 5 cm. Zahrnuje i podkladní vrstvu mezi bazénem a betonovou deskou, která je nutná i pro správné a bezpečné uložení bazénu. V ceně je i uložení této vrstvy pod bazén  ---  ( 15 690 Kč )

- PROTIPROUD JET 66m3/h -  s malou hlavou  Obsahuje kompletní vestavěné protiproudé zařízení s výkonem 66 m3/hod.  Protiproud se skládá:  Čelní maska s regulovatelnou kulovou tryskou o průměru 40 mm, přisávání vzduchu s hadičkou, elektropneumatické spínání  protiproudu, Protiproudé čerpadlo, základní spojovací potrubí pro montáž přímo k bazénu a ventily o průměru 63 mm. Tato položka obsahuje kompletní sadu protiproudu se vším, co je k němu potřeba, včetně instalace protiproudé čelní hlavy zařízení na laminátové tělo bazénu. Neobsahuje podzemní šachtu pro umístění čerpadla, instalaci čerpadla do šachty, ani připojení elektroinstalace a revize. Možno doplnit do nabídky ---  ( 24 990Kč )

- Tepelné čerpadlo RAPID RMIC 10 miniinverter s chlazením -  špičkové tepelné čerpadlo renomovaného výrobce Fairland  pro ohřev i chlazení bazénové vody s vysokou efektivitou provozu a účinností až COP 9.  Znamená to, že z každé spotřebované kW z elektrické sítě může v návratnosti poskytnout až 9 kW tepla.  Má titanový výměník vhodný i pro slanou vodu. Včetně montáže  ( 34 990Kč ) 

- BYPASS pro tepelné čerpadlo - Obtokový tříkohoutový systém nutný pro správné připojení tepelného čerpadla, umožňující i regulaci průtoku vody --- ( 2490 Kč )

- Automatická úprava PH vody - Tento systém renomovaného Francouzského výrobce neustále vyhodnocuje aktuální hodnoty PH vody v bazénu pomocí sondy a v případě potřeby sám automaticky doplní potřebnou bazénovou chemii  přímo do okruhu filtračního systému bazénu a tím udržuje ideální hladinu PH ve vodě po celou sezónu ---  ( 12990 Kč )

- ŠACHTA na PROTIPROUD - Plastová šachta vyrobená z polypropylenu splňující technické požadavky výrobce protiproudého zařízení. Šachta má zabudovaný vyvýšený držák na čerpadlo a z bezpečnostních důvodů i vyztužené pochozí víko. Venkovní výztužná žebra jsou určena pro obetonování. Vnitřní rozměry šachty : 150 x 80 x 90 cm ---  ( 12 990 Kč ) 

- Jen SKIMMER + 2x TRYSKA s instalací na bazénové těleso - u tohoto typu bazénu Vám nabízíme i možnost, že Vám můžeme prodat pouze samotný bazén a na něm provést potřebné výřezy do sklolaminátového těla bazénu a odborně nainstalovat pouze skimmer + 2 vratné nastavitelné trysky. Upozorňujeme, že u tohoto typu bazénu je potřeba použít speciální skimmer s úkosem   --- ( 9390 Kč ) 

- DOPRAVA -  cena dopravy je individuální podle vzdálenosti. Orientační cenu dopravy k Vám zjistíte po kliknutí na odkaz níže... 

Všechny ceny zde uvedené jsou bez DPH.  Sazba DPH je 15 % 

Cena bazénového tělesa TAHITI + Kompletní příslušenství TOP ( 36 999 Kč ) + cena doplňkového příslušenství, které si vyberete ( například tepelná izolace, světlo, protiproud, úprava slané vody apod. )  +  cena dopravy  +  15 % DPH  a  znáte výslednou cenu. 

Podrobnější informace o technologiích a doplňkovém příslušenství najdete po kliknutí  ZDE na odkaz v sekci PŘÍSLUŠENSTVÍ POZOR : Je potřeba se také dobře zamyslet, kam umístíte bazénovou technologii, aby to bylo nejen praktické, ale hlavně bezpečné. Informace najdete po kliknutí na odkaz níže:  


... i Vaše zahrada touží po krásném a kvalitním bazénu od nás ...

Chcete cenovou nabídku ?

 Nejdříve si prosím sečtěte podle cen uvedených níže ve formuláři všechny částky uvedené v závorkách ( jen u položek o které máte zájem ) a přidejte 15 % DPH. Pokud je výsledná částka pro vás zajímavá, tak teprve pak odešlete žádost o cenovou nabídku níže. 

Vyplňte všechny  potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.