bazén  HVAR

04.02.2019

HVAR je oválný bazén, který svojí praktičností splní účel více než skvěle. Jeho tvar s nízkými nároky na údržbu v kombinaci s praktickými schody Vám na zahradě nebo chatě udělá hodně radosti. 

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí.  Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně.  Je vyroben z materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v  10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let.


Základní cena bazénu HVAR je 47 600 Kč bez DPH .

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 33 990 Kč bez DPH.

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si objednáte včas bazén i s příslušenstvím a montáží, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

K tomuto bazénu doporučujeme přiobjednat i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 2990 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

Bazén si můžete vybrat v různých barvách. Nejžádanější je modrá, bílá a písková. Schody v bazénu jsou opatřeny nášlapy s protiskluzovou úpravou a je možno tyto nášlapy na zakázku vyrobit i v jiném barevném odstínu, než je standart. 

ROZMĚRY : 3,41 x 2,73 x 1 m -  uvedeny jsou celkové, včetně pochozího lemu. 

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování

 Pro více informací o tepelné izolaci klikněte  - ZDE -  

Obsah vody v bazénu je cca 5,5 m3.                                   Hmotnost bazénu asi 80 Kg

HVAR
HVAR

Máte zájem o tento bazén s příslušenstvím a montáží ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.