bazén CAPRI

04.02.2019

CAPRI je bazén moderního tvaru se stylovým bočním schodištěm, které umožňuje zachovat celou jeho délku pro plavání a využít tak maximálně jeho prostor. 

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí.  Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně.  Je vyroben z materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v  10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let.

Tento bazén nabízíme ve dvou rozměrech:  s hloukou 1,25m a 1,5 m.

ROZMĚR : 5 x 3 x 1,25 m - uvedeny jsou celkové, včetně pochozího lemu

Základní cena tohoto provedení bazénu CAPRI je 84 700 Kč bez DPH .

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 64 969 bez DPH.

Obsah vody v bazénu je asi 15 m3.                     Hmotnost bazénu asi 220 Kg


ROZMĚR : 5 x 3 x 1,5 m - uvedeny jsou celkové, včetně pochozího lemu.

Základní cena tohoto provedení bazénu CAPRI je 89 700 Kč bez DPH .

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 69 969 Kč bez DPH.

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si objednáte včas bazén i s příslušenstvím a montáží, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

K tomuto bazénu doporučujeme přiobjednat i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 5960 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

Bazén se vyrábí standartně v nejžádanější světle modré barvě, ale na objednávku si ho můžete vybrat v různých barvách.  Schody v bazénu jsou opatřeny nášlapy s protiskluzovou úpravou. 

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování

 Pro více informací o tepelné izolaci klikněte  - ZDE -  

Obsah vody v bazénu je asi 22 m3.                                   Hmotnost bazénu asi 240 Kg

CAPRI
CAPRI

Máte zájem o tento bazén s příslušenstvím a montáží ?Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.