bazén BERMUDY

04.02.2019

BERMUDY je bazén určený pro menší prostory, ale zároveň poskytuje účelové rozvržení prostoru i atraktivní stylový design.

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí.  Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně.  Je vyroben z materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v  10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let.


Základní cena bazénu BERMUDY je 67 300 Kč bez DPH .

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 49 990 Kč bez DPH.

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si objednáte včas bazén i s příslušenstvím a montáží, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

K tomuto bazénu doporučujeme přiobjednat i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 4590 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

Bazén si můžete vybrat v různých barvách. Nejžádanější je modrá, bílá a písková. Schody v bazénu jsou opatřeny nášlapy s protiskluzovou úpravou a je možno tyto nášlapy na zakázku vyrobit i v jiném barevném odstínu, než je standart. 

ROZMĚRY : 4 x 3 x 1,25 m -  uvedeny jsou celkové, včetně pochozího lemu. 

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování

 Pro více informací o tepelné izolaci klikněte  - ZDE -  

Obsah vody v bazénu je asi 11 m3.                                   Hmotnost bazénu asi 180 Kg

Schody jsou pohodlné a pro vyšší bezpečnost i opatřeny protiskluzovou úpravou 

BERMUDY
BERMUDY

Máte zájem o tento bazén s příslušenstvím a montáží ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.