Blog

 

BARBADOS je stylový bazén moderního tvaru s krásným praktickým schodištěm, které je umístěno tak, aby i při jeho menších rozměrech poskytl dostatek prostoru k příjemné relaxaci.

MADEIRA je bazén z neobvyklým tvarem , zabudovaným schodištěm a odpočívadlem v protilehlém rohu. Je kompromisem mezi hranatým a oválným bazénem, kdy spojuje výhody obou typů a přidává ,,něco,, navíc...

bazén  HVAR

04.02.2019

HVAR je oválný bazén, který svojí praktičností splní účel více než skvěle. Jeho tvar s nízkými nároky na údržbu v kombinaci s praktickými schody Vám na zahradě nebo chatě udělá hodně radosti.

bazén BERMUDY

04.02.2019

BERMUDY je bazén určený pro menší prostory, ale zároveň poskytuje účelové rozvržení prostoru i atraktivní stylový design.

bazén TAHITI

04.02.2019

TAHITI je obdélníkový bazén s moderními schody umístěnými v rohu , poskytující více než dostatek prostoru pro více osob a hloubku 1,5 m.

bazén BORNEO

04.02.2019

BORNEO je bazén neobvyklého tvaru, který nabízí spojení výhod bazénů v tvaru obdélníku a oválu. Pohodlné a bezpečné schody umožňují snadný vstup i možnost posezení.

bazén CAPRI

04.02.2019

CAPRI je bazén moderního tvaru se stylovým bočním schodištěm, které umožňuje zachovat celou jeho délku pro plavání a využít tak maximálně jeho prostor.

bazén MIAMI

04.02.2019

MIAMI je bazén pro nejnáročnější. Pokud hledáte luxusní, prostorný a stylově dokonalý bazén, tak jste ho právě našli ! Rozměry bazénu v kombinaci se zabudovaným luxusním románským schodištěm Vás prostě vtáhnou a již při prvním pohledu se rodí představy o krásném večeru se šampaňským, jahodami a pohodou právě v tomto bazénu... Váš soused má možná na...

Bazén VEGAS

02.02.2019

VEGAS je stylový bazén s velkorysými rozměry, zabudovaným pohodlným schodištěm a hloubkou 1,5 m. Jeho tvary se hodí do každého exteriéru i interiéru a pohodlné ,,odpočívadlo,, u schodů Vám nabídne možnost relaxace, kterou jistě oceníte. Je opravdu skvělé nevstupovat do bazénu po žebříku, ale vychutnat si každý krok do pohody...