Blog

 

LUXOR je moderní obdélníkový bazén a ideálně se hodí zejména do menších prostorů. Tvar a řešení tohoto bazénu poskytují možnost zábavy i relaxace a zároveň udržet velmi nízké provozní náklady i spotřebu vody. Tvar bazénu je tedy navržený tak, aby při zachování komfortního prostoru a ideální hloubky, měl bazén co nejmenší obsah vody. Bazén LUXOR...

BARBADOS je stylový bazén moderního tvaru s krásným praktickým schodištěm, které je umístěno tak, aby i při jeho menších rozměrech poskytl dostatek prostoru k příjemné relaxaci.

MADEIRA je bazén z neobvyklým tvarem , zabudovaným schodištěm a odpočívadlem v protilehlém rohu. Je kompromisem mezi hranatým a oválným bazénem, kdy spojuje výhody obou typů a přidává ,,něco,, navíc...

bazén  HVAR

04.02.2019

HVAR je oválný bazén, který svojí praktičností splní účel více než skvěle. Jeho tvar s nízkými nároky na údržbu v kombinaci s praktickými schody Vám na zahradě nebo chatě udělá hodně radosti.

bazén BERMUDY

04.02.2019

BERMUDY je bazén určený pro menší prostory, ale zároveň poskytuje účelové rozvržení prostoru i atraktivní stylový design.

bazén TAHITI

04.02.2019

TAHITI je obdélníkový bazén s moderními schody umístěnými v rohu , poskytující více než dostatek prostoru pro více osob a hloubku 1,5 m.

bazén BORNEO

04.02.2019

BORNEO je bazén neobvyklého tvaru, který nabízí spojení výhod bazénů v tvaru obdélníku a oválu. Pohodlné a bezpečné schody umožňují snadný vstup i možnost posezení.

bazén CAPRI

04.02.2019

CAPRI je bazén moderního tvaru se stylovým bočním schodištěm, které umožňuje zachovat celou jeho délku pro plavání a využít tak maximálně jeho prostor.

bazén MIAMI

04.02.2019

MIAMI je bazén pro nejnáročnější. Pokud hledáte luxusní, prostorný a stylově dokonalý bazén, tak jste ho právě našli ! Rozměry bazénu v kombinaci se zabudovaným luxusním románským schodištěm Vás prostě vtáhnou a již při prvním pohledu se rodí představy o krásném večeru se šampaňským, jahodami a pohodou právě v tomto bazénu... Váš soused má možná na...