bazén LUXOR

09.09.2019

LUXOR  je moderní obdélníkový bazén a ideálně se hodí zejména do menších prostorů. Tvar a řešení tohoto bazénu poskytují možnost zábavy i relaxace a zároveň udržet velmi nízké provozní náklady i spotřebu vody. Tvar bazénu je tedy navržený tak, aby při zachování komfortního prostoru a ideální hloubky, měl bazén co nejmenší obsah vody.  Bazén LUXOR má obsah jen cca. 12 m3 vody, což v dnešní době, kdy ceny za vodné a stočné nejenže rostou, ale kdy se v některých lokalitách dokonce spotřeba vody i reguluje, může mít velký význam.  Kónické stěny s profilováním mají velký vliv nejen na velkou pevnost samotného bazénového tělesa, ale i na minimální provozní náklady spojené s údržbou a bazénovou chemií. Uvedené rozměry jsou maximální, včetně pochozího lemu. 

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí.  Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně.  Je vyroben ze sklokompozitu, tedy materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v  10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let.


Základní cena bazénu LUXOR je 87 300 Kč bez DPH .

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 59 990 Kč bez DPH.

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si objednáte včas bazén i s příslušenstvím a montáží, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

V ceně tohoto bazénu je už i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 7190 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

Bazén si můžete vybrat v různých barvách. Nejžádanější je modrá, bílá a písková. Schody v bazénu i relaxační lavice jsou opatřeny nášlapy s protiskluzovou úpravou. 

ROZMĚRY : 4,95 x 2,66 x 1,31 m -  uvedeny maximální celkové, včetně pochozího lemu. 

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování

 Pro více informací o tepelné izolaci klikněte  - ZDE -  

Obsah vody v bazénu je asi 12 m3.                                   Hmotnost bazénu asi 270 Kg


Těleso bazénu je vyrobeno z laminátu silného od 6 do 11 mm, přesto je navíc opatřeno vertikálními i horizontálními výztužemi pro celkové zpevnění. To zaručuje, že se stěny bazénu nezvlní také jeho snadnější a levnější zabudování do země. 

Kolem celého bazénu je 10 cm široký pochozí lem, pod který snadno podsunete dlažbu, prkna, nebo jinou finální úpravu a tím ušetříte hodně peněz i práce...

Rozměry bazénu LUXOR umožňují mít bazén pro celou rodinu i v menších prostorech, kde by jste ho jinak nečekali ...

Zabudované pohodlné schodiště i lavice na posezení mají protiskluzovou úpravu.  


... a můžete ho mít třeba i v pískové barvě a za stejnou cenu...


Zabudovaný bazén LUXOR :


Základní barvy gelových povrchů bez příplatku jsou : 

Ostatní barevné odstíny gelových povrchů a možných barevných kombinací jsou na vyžádání. Zobrazení barev na monitoru je pouze orientační, závisí na vlastnostech a nastavení vašeho monitoru a nemusí zcela odpovídat realitě.  


            Rozměry bazénu LUXOR:


Zde si můžete stáhnout stavební přípravu a návod na zabudování bazénu LUXOR:Aby jste si svůj vysněný bazén maximálně užili, nabízíme k němu celou řadu příslušenství, technologií i doplňků, které Vám zpříjemní relaxaci u bazénu, ale také usnadní jeho provoz a údržbu


Zajímá Vás, kolik zaplatíte za bazén + kompletní PŘÍSLUŠENSTVÍ + MONTÁŽ + DOPRAVA ???       

- Bazén LUXOR  - aktuální snížená cena ( 59 990 Kč )

- Kompletní příslušenství  LUXOR - TOP -    U nás si nehrajeme na velmi obsáhlé a složité cenové nabídky s desítkami různých položek, kdy se každá položka nejdříve hodně zdraží, aby se následně každému poskytla automaticky sleva ( asi za to, jak se jmenujete ).  Máme férové jednání a ceny otevřené pro každého, proto vše základní a potřebné včetně práce a montáže najdete v této jediné položce.   Tato položka tedy obsahuje:  

 • SKIMMER : kompletní skimmer + košík + kotouč na vysavač 
 • TRYSKY :  2x vratná tryska s nastavitelnou čočkou
 • POTRUBÍ kolem bazénu + potrubí potřebné na připojení filtrace do 5 m od bazénu
 • VÝŘEZY do laminátového těla bazénu + těsnící tmel
 • MONTÁŽ - kompletní montáž  vybraného bazénového příslušenství na tělo bazénu 
 • FILTRACE : kompletní spolehlivá filtrace složená ze špičkového čerpadla PREVA 6m3/h a jednolité nádoby ROMA se šesticestným ventilem a manometrem 
 • SMONTOVÁNÍ filtrace a její propojení s bazénem
 • ULOŽENÍ podkladní vrstvy XPS pod bazén ( je-li objednána tepelná izolace )
 • LEPIDLA a základní montážní materiál
 • ASISTENCE při uložení bazénu do připravené jámy
 • TEPLOMĚR

Cena tohoto kompletního instalačního balíčku je jen ( 31 990 Kč


Dále si můžete vybrat z níže popsaných položek bazénového příslušenství :

- Světlo LED bílé 8W  sada obsahující kompletní bazénové světlo s montáží na tělo bazénu + bezpečnostní transformátor  ---  ( 4999 Kč )  

- Světlo LED RGB  vícebarevné 33W + trafo - sada obsahující kompletní bazénové světlo s možností změny různých barevných programů ( včetně bílé ) s montáží na tělo bazénu + bezpečnostní transformátor  --- ( 8690 Kč ) 

- Úprava slané vody ZODIAC - Kompletní solonizační souprava od renomovaného Francouzského výrobce pro úpravu slané vody v bazénu . Zahrnuje hlavní řídící jednotku, elektrolytickou celu i jejich montáž, tedy vše potřebné k provozu bazénu na slanou vodu  ---  ( 19 990 Kč )

- BYPASS pro Solinátor - tříkohoutový obtokový systém pro správnou a praktickou montáž solinátoru do potrubního systému   ---  ( 1990 Kč )

- Tepelná izolace stěny + dno 3 cm - Zateplení stěn i dna bazénu vysokopevnostním Extrudovaným polystyrenem XPS se zvýšenou odolností v tlaku a nulovou nasákavostí vlhkosti v tloušťce 3 cm.  Zahrnuje i podkladní vrstvu mezi bazénem a betonovou deskou, která je nutná i pro správné a bezpečné uložení bazénu. V ceně je i uložení této vrstvy pod bazén  ---  ( 8990 Kč )

- Tepelná izolace stěny + dno 5 cm - Zateplení stěn i dna bazénu vysokopevnostním Extrudovaným polystyrenem XPS se zvýšenou odolností v tlaku a nulovou nasákavostí vlhkosti v tloušťce 5 cm. Zahrnuje i podkladní vrstvu mezi bazénem a betonovou deskou, která je nutná i pro správné a bezpečné uložení bazénu. V ceně je i uložení této vrstvy pod bazén  ---  ( 12 690 Kč )

- PROTIPROUD JET 66m3/h -  s malou hlavou  Obsahuje kompletní vestavěné protiproudé zařízení s výkonem 66 m3/hod.  Protiproud se skládá:  Čelní maska s regulovatelnou kulovou tryskou o průměru 40 mm, přisávání vzduchu s hadičkou, elektropneumatické spínání  protiproudu, Protiproudé čerpadlo, základní spojovací potrubí pro montáž přímo k bazénu a ventily o průměru 63 mm. Tato položka obsahuje kompletní sadu protiproudu se vším, co je k němu potřeba, včetně instalace protiproudé čelní hlavy zařízení na laminátové tělo bazénu. Neobsahuje podzemní šachtu pro umístění čerpadla, instalaci čerpadla do šachty, ani připojení elektroinstalace a revize. Možno doplnit do nabídky ---  ( 21 990Kč )

- Tepelné čerpadlo RAPID RMIC6 miniinverter s chlazením -  špičkové tepelné čerpadlo renomovaného výrobce Fairland  pro ohřev i chlazení bazénové vody s vysokou efektivitou provozu a účinností až COP 9.  Znamená to, že z každé spotřebované kW z elektrické sítě může v návratnosti poskytnout až 9 kW tepla.   Má titanový výměník vhodný i pro slanou vodu. Včetně montáže --- ( 21 990Kč ) 

- BYPASS pro tepelné čerpadlo - Obtokový tříkohoutový systém nutný pro správné připojení tepelného čerpadla, umožňující i regulaci průtoku vody --- ( 2490 Kč )

- Automatická úprava PH vody - Tento systém renomovaného Francouzského výrobce neustále vyhodnocuje aktuální hodnoty PH vody v bazénu pomocí sondy a v případě potřeby sám automaticky doplní potřebnou bazénovou chemii  přímo do okruhu filtračního systému bazénu a tím udržuje ideální hladinu PH ve vodě po celou sezónu ---  ( 12990 Kč )

- ŠACHTA na PROTIPROUD - Plastová šachta vyrobená z polypropylenu splňující technické požadavky výrobce protiproudého zařízení. Šachta má zabudovaný vyvýšený držák na čerpadlo a z bezpečnostních důvodů i vyztužené pochozí víko. Venkovní výztužná žebra jsou určena pro obetonování. Vnitřní rozměry šachty : 150 x 80 x 90 cm ---  ( 11 990 Kč ) 

- Jen SKIMMER + 2x TRYSKA s instalací na bazénové těleso - u tohoto typu bazénu Vám nabízíme i možnost, že Vám můžeme prodat pouze samotný bazén a na něm provést potřebné výřezy do sklolaminátového těla bazénu a odborně nainstalovat pouze skimmer + 2 vratné nastavitelné trysky. Upozorňujeme, že u tohoto typu bazénu je potřeba použít speciální skimmer s úkosem   --- ( 9390 Kč ) 

- DOPRAVA -  cena dopravy je individuální podle vzdálenosti. Orientační cenu dopravy k Vám zjistíte po kliknutí na odkaz níže... 

Všechny ceny zde uvedené jsou bez DPH.  Sazba DPH je 15 % 

Cena bazénového tělesa LUXOR + Kompletní příslušenství LUXOR ( 31 990 Kč ) + cena doplňkového příslušenství, které si vyberete ( například tepelná izolace, světlo, protiproud, úprava slané vody apod. )  +  cena dopravy  +  15 % DPH  a  znáte výslednou cenu. 

Pokud máte zájem o vypracování CENOVÉ NABÍDKY, tak prosím vyplňte jednoduchý formulář zcela dole na této stránce a odešlete nám ho.


Podrobnější informace o technologiích a doplňkovém příslušenství najdete po kliknutí  ZDE na odkaz v sekci PŘÍSLUŠENSTVÍ 


Doplňky, solární sprchy, a spoustu dalšího Vám naceníme na požádání ...


POZOR : Je potřeba se také dobře zamyslet, kam umístíte bazénovou technologii, aby to bylo nejen praktické, ale hlavně bezpečné. Informace najdete po kliknutí na odkaz níže:  


... i Vaše zahrada touží po krásném a kvalitním bazénu od nás ...

    Chcete cenovou nabídku ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.