bazén LUXOR

09.09.2019

LUXOR  je moderní obdélníkový bazén a ideálně se hodí zejména do menších prostorů. Tvar a řešení tohoto bazénu poskytují možnost zábavy i relaxace a zároveň udržet velmi nízké provozní náklady i spotřebu vody. Tvar bazénu je navržený tak, aby při zachování komfortního prostoru a ideální hloubky, měl bazén co nejmenší obsah vody a tím i minimální provozní náklady spojené s údržbou a bazénovou chemií. Uvedené rozměry jsou maximální, včetně pochozího lemu. 

Bazén má velmi odolný a praktický gelový povrch, který je stálobarevný a snadno se udržuje a čistí.  Je vhodný pro chlorovou, bezchlorovou, slanou i mořskou vodu, která může zůstat v bazénu celoročně.  Je vyroben z materiálů, které se používají i pro stavbu námořních lodí, které jsou neustále na přímém slunci a v  10x slanější vodě než je voda v bazénu a přesto dosahují životnosti i více jak 50 let.


Základní cena bazénu LUXOR je 87 300 Kč bez DPH .

Nyní mimo sezónu je cena snížena až na pouhých 59 999 Kč bez DPH.

Za tuto cenu ho můžete mít, pouze pokud si objednáte včas bazén i s příslušenstvím a montáží, ještě před jarní sezónou. Sazba DPH je 15 %

V ceně tohoto bazénu je už i vrchní ochranný nátěr vnější stěny bazénového tělesa TOPCOAT v hodnotě 7190 Kč, který prodlužuje životnost bazénu až o třetinu navíc! 

Bazén si můžete vybrat v různých barvách. Nejžádanější je modrá, bílá a písková. Schody v bazénu jsou opatřeny nášlapy s protiskluzovou úpravou a je možno tyto nášlapy na zakázku vyrobit i v jiném barevném odstínu, než je standart. 

ROZMĚRY : 5 x 2,65 x 1,35 m -  uvedeny jsou celkové, včetně pochozího lemu. 

K bazénu doporučujeme přiobjednat tepelnou izolaci XPS, která zajistí teplejší vodu v bazénu a zabrání jejímu ochlazování

 Pro více informací o tepelné izolaci klikněte  - ZDE -  

Obsah vody v bazénu je asi 12 m3.                                   Hmotnost bazénu asi 270 Kg


Těleso bazénu je vyrobeno z laminátu silného od 6 do 11 mm, přesto je navíc opatřeno vertikálními i horizontálními výztužemi pro celkové zpevnění. To zaručuje, že se stěny bazénu nezvlní také jeho snadnější a levnější zabudování do země. 

Kolem celého bazénu je 10 cm široký pochozí lem, pod který snadno podsunete dlažbu, prkna, nebo jinou finální úpravu a tím ušetříte hodně peněz i práce...

Rozměry bazénu LUXOR umožňují mít bazén pro celou rodinu i v menších prostorech, kde by jste ho jinak nečekali ...

Zabudované pohodlné schodiště i lavice na posezení mají protiskluzovou úpravu.  


... a můžete ho mít třeba i v pískové barvě a za stejnou cenu...


Zabudovaný bazén LUXOR :


Základní barvy gelových povrchů bez příplatku jsou : 

Ostatní barevné odstíny gelových povrchů a možných barevných kombinací jsou na vyžádání. Zobrazení barev na monitoru je pouze orientační, závisí na vlastnostech a nastavení vašeho monitoru a nemusí zcela odpovídat realitě.  


Zajímá Vás, kolik zaplatíte za bazén + kompletní PŘÍSLUŠENSTVÍ + MONTÁŽ + DOPRAVA ???        - klikněte na odkaz níže...


Aby jste si svůj vysněný bazén maximálně užili, nabízíme k němu celou řadu příslušenství, technologií i doplňků, které Vám zpříjemní relaxaci u bazénu, ale také usnadní jeho provoz a údržbu. Pro více informací o nich klikněte na níže uvedené odkazy :

DOPLŇKY - solární sprchy, chlorátory a spoustu dalšího naleznete v našem e-shopu


Rozměry bazénu LUXOR:

PŘIPRAVUJEME.....


... i Vaše zahrada touží po krásném a kvalitním bazénu od nás ...

Ceny příslušenství ? Chcete cenovou nabídku ?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.